topjob.md

Работа в Молдове, Работа в Кишиневе

Вакансия:  Manager regional asigurări şi Consultant în asigurări mun. Bălţi
Информация о вакансии:
Добавлено: 2012-03-13 17:42:02

Категория: Страхование Компания: Страховая Компания
Регион: Бельцы Email: ron.legerman@gmail.com
Зарплата: Договор Телефон: 078883602
Возраст: от 25 до 60 лет Контактное лицо: Алина (Секретарь Референт)
Занятость: Полный день Адрес:

Дополнительно:

Companie de asigurări Vă oferă oportunitatea dezvoltării unei cariere în asigurări, domeniu cu un mare potenţial de creştere în Moldova.

Responsabilităţi: respectarea standartelor agreate cu Compania.

Posturi disponibile:

Manager regional asigurări mun. Bălţi

Cerinţe:

  • excelente abilităţi de comunicare şi lucru cu oamenii
  • studii universitare
  • abilităţi excelente de comunicare, vânzare şi negociere
  • cunoasterea limbii ruse, romane
  • cunoştinţe operare computer
  • permis de conducere

Consultant în asigurări

Cerinţe:

  • studii medii sau universitare
  • capacitate bună de organizare a activităţii  şi a timpului
  • experienţa în vânzări asigurări constituie un avantaj

Oferta Companiei:

·         Pachet de recompense stimulative pentru realizarile tale;

·         Posibilitatea dezvoltarii personale alaturi de o societate puternica de asigurari;

·         Training initial si permanent.

Dă valoare muncii tale-vino în echipa noastră!

Написать владельцу вакансии
ГОРЯЧИЕ ВАКАНСИИ
ACORD Travel
Зарплата:
Договор
ZERNOFF
Зарплата:
Договор
Страховая Компания
Зарплата:
Договор