topjob.md

Работа в Молдове, Работа в Кишиневе

Вакансия:  Manager vânzări
Информация о вакансии:
Добавлено: 2017-07-21 11:00:00

Категория: Фитнес. Туризм. Спорт Компания: Energy Fitness
Регион: Кишинев Email: recruiter@efitness.md
Зарплата: Договор Телефон: 022502222
Возраст: от 0 до 0 лет Контактное лицо:
Занятость: Полный день Адрес: Dacia 31/1

Дополнительно:

Unul dintre cele mai de succes proiecte din Republica Moldova – rețeaua de cluburi de fitness ENERGY FITNESS este în căutarea candidaților la postul vacant:

Manager vânzări

Responsabilități:

  • Contactarea potențialilor clienți din surse proprii și surse oferite de companie sau recomandări;
  • Perfectarea apelurilor telefonice, privind abonamente, tipuri de plăți, promoții; stabilirea și petrecera înîlnirilor cu clienții potențiali;
  • Identificarea nevoilor și cerințelor clientlui și oferirea informației necesare privind abonamentele și cartele de club, tipul plăților, condițiile înghețării și altă informație necesară;
  • Negociere și întocmirea contractelor de vânzare/prelungire ale abonamentelor.;
  • Menținerea bazei de date a clinților și întocmirea rapoartelor necesare;

Cerințe:

  • Experiență în domeniu nu este necesară – suntem gata să învățăm „a vinde de la zero.
  • Posedarea limbilor: rusa și română la un nivel cel puțin mediu.;
  • PC – la nivel de utilizator (MS Word, MS Excel);
  • Calități personale: orientarea spre rezultat, pro-activ, sistemtic, dorința de a ajuta oamenii.

Beneficii oferite:

·         Lucrul în unul din cele mai de succes cluburi de fitness.

  • Salariu atractiv - rata 5.000 lei  + % (salariu mediu de la 8.000 pînă 12.000 lei);
  • Formare continuă și posibilitate de a influența asupra salariului/
  • Posibilitatea de creștere profesională.

·         Angajarea oficială și un pachet social deplin.

·         Posibilitatea de acces liber la clubul de fitness, spa, Wellness & SPATermal (conform programului de bonus), reducere la produsele alimentare  în fitness cafenea;

·         Abilitatea de a participa activ la viața plină de evenimente a clubului, o echipă tânără ambițioasă și o atmosferă pozitivă.

Cv și fotografia expediați pe adresa electronică: recruiter@efitness.md

Numai candidații selectați prin CV vor fi invitați la interviu.

Написать владельцу вакансии
ГОРЯЧИЕ ВАКАНСИИ
ZERNOFF
Зарплата:
Договор
Страховая Компания
Зарплата:
Договор
ACORD Travel
Зарплата:
Договор