topjob.md

Работа в Молдове, Работа в Кишиневе

Вакансия:  Antrenor în sala de forță
Информация о вакансии:
Добавлено: 2017-05-26 12:39:00

Категория: Фитнес. Туризм. Спорт Компания: Energy Fitness
Регион: Кишинев Email:
Зарплата: Договор Телефон:
Возраст: от 0 до 0 лет Контактное лицо:
Занятость: Полный день Адрес:

Дополнительно:

1.      Energy Fitness este una din cele mai de succes rețeaua de cluburi de fitness din Republica Moldova. Avînd în vedere prosperitatea și dezvoltarea companiei, am decis să ne lărgim echipa.

               Suntem în căutare de:

Antrenor în  sala de forță

Responsabilități :

·         Coordonarea, supravegherea și asistarea activității clienților în sala de forță a clubului de fitness, pentru siguranța acestora și oferirea serviciilor la cel mai înalt nivel.

·         stabilirea unor obiective fitness și educarea clienţilor în mult mai multe aspecte ale stării de bine ţintînd asupra sănătăţii generale şi asupra nutriţiei.

·         identificarea afecţiunilor clienților  care i-ar putea împiedica de la participarea în condiţii de siguranţă la programele de exerciţii fizice, astfel personalizând antrenamentele după priorităţi.

·         Menținerea relației optime cu fiecare membru al clubului. Preluarea membrilor și inițierea lor in fitness, urmărirea permanentă a executării corecte ale exercițiilor. Explicarea, demonstrarea exercițiilor si corectarea execuțiilor.

·         Menținerea motivației, precum și asumarea obținerii rezultatelor ale membrilor clubului.

·         Prezența la cursuri, traininguri și evenimente ale companiei.

Cerințe:

-          Experiența în calitate de antrenor in sala de forța este binevenită

-          Studii specializate în domeniu certificate și acreditate

·         -Capacitate de oferire a primului ajutor medical

-          Abilități înalte de comunicare, dorința de a motiva și ajuta oamenii, posedarea standardelor sferei de prestare a serviciilor, responsabilitate, motivație de dezvoltare personală și profesională

Beneficii oferite:

- Post de muncă în unul din cele mai de succes cluburi de fitness din Republica Moldova

- Pachet salarial atractiv

- Posibilitatea de a frecventa gratuit clubul de fitness și centrul Spa (conform programului special), reducere la alimentație în cafeneaua "Gantel".

- Utilizarea bibliotecii companiei

- Posibilități de dezvoltare profesională datorită implicării active în activitatea clubului de fitness și atmosferei unei echipe tinere și оptimistă.

CV-ul și poza o puteți atașa la emailul: hr@mail.efitness.md

Nota: Pentru etapa interviului vor fi invitați doar candidații selectați.

Написать владельцу вакансии
ГОРЯЧИЕ ВАКАНСИИ
ACORD Travel
Зарплата:
Договор
ZERNOFF
Зарплата:
Договор
Страховая Компания
Зарплата:
Договор