topjob.md

Работа в Молдове, Работа в Кишиневе

Вакансия:  Studio Webmaster este în căutarea unui copywriter talentat!
Информация о вакансии:
Добавлено: 2017-12-02 09:31:56

Категория: IT / Интернет Компания: Studio Webmaster
Регион: Кишинев Email:
Зарплата: Договор Телефон:
Возраст: от 0 до 0 лет Контактное лицо:
Занятость: Полный день Адрес:

Дополнительно:
Studio Webmaster este în căutarea unui copywriter talentat!

RESPONSABILITĂŢI:
- Traducerea textelor din rusă în română
- Scrierea articolelor pentru web site
- Scriere si traducerea textelor
- Scrierea articolelor pentru Mass Media

Cerințe de bază:
- Experiența în domeniul copywriter
- Cunoașterea tematicii IT
- Studii în domeniu (Jurnalism, Filologie, Limbi străine)
- Cunoasterea limbii române la nivel ridicat
- Capacitatea de a scrie texte pe diferite teme
- Punctualitate
- Responsabilitate
- Respectare deadline

Ce oferim noi:
- Lucru in oficiu confortabil
- Salariul decent (suma inițiala este determinata de rezultatele interviului);
- Revizuirea salariilor;
- O echipa tanara, energica;
- Bonusuri suplimentare (ceai, cafea, jocuri ...)

Solicităm candidații, care corespund cerințelor de mai sus, să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: job@webmaster.md
In scrisoarea indicati poziția și salariul dorit, în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi luat în considerare.
Numai candidații selectați vor fi invitați la un interviu individual.
Написать владельцу вакансии
ГОРЯЧИЕ ВАКАНСИИ
Страховая Компания
Зарплата:
Договор
ACORD Travel
Зарплата:
Договор
ZERNOFF
Зарплата:
Договор