topjob.md

Работа в Молдове, Работа в Кишиневе

Вакансия:  Expeditor-logist în organizarea transportului de mărfuri. Serviciu pentru tineri cu potenţial înalt.
Информация о вакансии:
Добавлено: 2018-02-16 15:39:00

Категория: Транспорт и перевозки Компания: Transport-Union
Регион: Кишинев Email: transportmoldova@mail.ru
Зарплата: Договор Телефон: +37360003745
Возраст: от 0 до 0 лет Контактное лицо: Юлия
Занятость: Полный день Адрес:

Дополнительно:

Compania de transport "Transport-Union" angajeazămanager-logist.

Responsabilitati: efectuarea de convorbiri telefonice, primirea si prelucrarea comenzilor, monitorizarea transportului.

Program de lucru: luni-vineri de la 9-00 la 18-00;

Cerințe: utilizator încrezut de PC și Internet; cunoașterea limbii ruse; abilități de menţinere a conversaţiilor telefonice; capacitatea de a convinge.

Avantaje: Salariu motivant, telefon de serviciu, bază largă de clienți și transportatori, oficiu comod și o echipă prietenoasă.

Reluați în rusă trimiteți la: transportmoldova@mail.ru

Sau sunați la tel. 060003745 - Julia.

Написать владельцу вакансии
ГОРЯЧИЕ ВАКАНСИИ
Страховая Компания
Зарплата:
Договор
ZERNOFF
Зарплата:
Договор
ACORD Travel
Зарплата:
Договор