topjob.md

Работа в Молдове, Работа в Кишиневе

Вакансия:  Assistant Auditor, In-Charge Auditor, Senior Auditor
Информация о вакансии:
Добавлено: 2018-01-30 13:37:10

Категория: Бухгалтерия. Банки. Финансы. Компания: Professional Resurse Umane SRL
Регион: Кишинев Email:
Зарплата: Договор Телефон: 068500375
Возраст: от 0 до 0 лет Контактное лицо: Diana Moga
Занятость: Полный день Адрес:

Дополнительно:

Principalele Responsabilitati :

• Revizuirea analitică a documentelor de audit.

•Pregatirea rapoartelor financiare si documentelor necesare ghidate pe opiniile de audit al  companiei.

• Realizarea activității de cercetare  si identificarea problemelor de contabilitate ,audit.

Să ofere recomandări pentru îmbunătățirea controlului și a eficienței în domeniul business

•Examinarea procedurilor de operare și sistemelor de control intern de contabilitate .

• Aplicarea conceptelor de evaluare a riscului.

Cerinte:

Studii superioare în domeniul contabilitatii si audit.

• Certificare contabila sau calificare similară constituie un avantaj.

• Minim 2 ani  experienta ca  auditor sau contabil într-o companie multinațională (o organizație   similara constituie un avantaj) .

• Cunoasterea MS Office.

• Cunoşterea limbii engleze  (nivel fluent scris/ vorbit).

•Flexibilitatea de  a lucra pe mai multe sarcini .

• Abilitati de  priotizare a sarcinilor ,organizare, comunicare.

Beneficii:
•Salariu atractiv;

Training-uri şi seminare profesionale;

• Expunere internaţională în cadrul unei companii  renumite de audit .

Mediu de lucru atractiv, profesionist  într-o echipă modernă,  dinamică şi  prietenoasă.

Recrutam personal din domeniul auditului pentru una din cele mai importante companii la nivel international.

Написать владельцу вакансии
ГОРЯЧИЕ ВАКАНСИИ
Страховая Компания
Зарплата:
Договор
ZERNOFF
Зарплата:
Договор
ACORD Travel
Зарплата:
Договор