topjob.md

Работа в Молдове, Работа в Кишиневе

Вакансия:  Specialist Colectare Datorii
Информация о вакансии:
Добавлено: 2018-02-07 01:45:35

Категория: Юриспруденция Компания: Credit7
Регион: Кишинев Email: info@credit7.md
Зарплата: Договор Телефон:
Возраст: от 0 до 0 лет Контактное лицо:
Занятость: Полный день Адрес:

Дополнительно:

Aventus Finance Moldova - structura a grupului financiar international Aventus Group, anunta concurs pentru angajarea in functie de:

Specialist Colectare Datorii:

 Cerinte fata de candidat:

1)      Studii superioare – Drept si/sau Economie;

2)      Experienta – min.1 an in domeniul recuperarii si colectarii creantelor/datoriilor;

3)      Abilitati de comunicare si convingere in raport cu clientii restantieri si problematici;

4)      Spirit de echipa, organizat si grad inalt de responsabilitate;

5)      Cunoasterea limbilor Romana, Rusa

6)      Cunoasterea – MS Office (MS Word, MS Excel etc.).

Responsabilitati:

1)      Gestionarea activitatii aferente imprumuturilor problematice;

2)      Contactarea si comunicarea cu clientii ce inregistreaza restante la plata;

3)      Consilierea si informarea clientilor privind termenii si modalitatile de plata a restantelor;

4)      Inaintarea de propuneri, perfectarea de rapoarte si administrarea bazei de clienti;

Noi oferim:
- Angajarea oficiala;

- Salariu motivant;

- Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 09.00-18.00);

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail info@credit7.md . Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Написать владельцу вакансии
ГОРЯЧИЕ ВАКАНСИИ
ACORD Travel
Зарплата:
Договор
Страховая Компания
Зарплата:
Договор
ZERNOFF
Зарплата:
Договор